Jakie słuchawki?

Moderator: Sztab

Awatar użytkownika
TeGies
Articles: 0
Reactions:
Posty: 871
Rejestracja: 31 mar 2015, 12:26
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Jakie słuchawki?

Post autor: TeGies »

Jakich słuchawek używacie?
Jakie słuchawki polecacie?
˙zsıʍoɯ ɯʎzɔ o 'ɐıɔǝɾod zsɐɯ ǝıu ıʞodop 'ǝʇsoɹd ʇsǝɾ oʞʇsʎzsʍ
Awatar użytkownika
TeGies
Articles: 0
Reactions:
Posty: 871
Rejestracja: 31 mar 2015, 12:26
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: TeGies »

Myślę o Creative Fatality Gaming HS-800
˙zsıʍoɯ ɯʎzɔ o 'ɐıɔǝɾod zsɐɯ ǝıu ıʞodop 'ǝʇsoɹd ʇsǝɾ oʞʇsʎzsʍ
Awatar użytkownika
raiser
Articles: 0
Reactions:
Posty: 304
Rejestracja: 03 kwie 2015, 20:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: raiser »

Ja używam tego i są to moje najlepsze słuchawki jakie posiadałem. Myślę że w tej cenie są bardzo dobre. http://www.agito.pl/sluchawki-modecom-m ... -komputery
No i trzeba by było w temacie określić konkretny przedział cenowy to ułatwia poszukiwania ;p
Hej, ty! Dziwolągu bez brwi. Wpisz to do swojej księgi wrogów. Ninja z Klanu TGS... Ten, który się nie poddaje... Nazywa się Raiser

Historia rasy ludzkiej to historia wojny.
Awatar użytkownika
Inverted▼Triangle
Articles: 0
Reactions:
Posty: 88
Rejestracja: 04 kwie 2015, 3:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: Inverted▼Triangle »

Posiadam aktualnie axion e5 ale korzystam tylko z mikrofonu trzymając słuchawki na szyi, bo nie odpowiada mi jakość dźwięku(słabe górne dźwięk). Do dźwięku używam philips nl9206ad-4. Kupiłem je kiedyś po taniosci za 80zl a teraz to już w ogóle pół ceny są pewnie warte (jak ktoś chce do muzyki to polecam).
W każdym razie, jak nie chcesz wyglądać jak dziwak w dwóch parach słuchawek na raz to te creative'y są jak najbardziej dobrym wyborem.
Obrazek
Obrazek
Rs200
Articles: 0
Reactions:
Posty: 56
Rejestracja: 07 kwie 2015, 0:36
Lokalizacja: Dębica; Rzeszów
Kontakt:

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: Rs200 »

Ja to tegi co do tych fatalitek mam mieszane zdanie moze i sa dobre ale w głowę cisną:/ a ja używam creative tactic alpha tak do czysto muzycznych zastosowań się nie nadają ale do grania jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Spirsu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 237
Rejestracja: 03 kwie 2015, 1:32

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: Spirsu »

Steelseries Steelsound 4H :)

Swoje kosztują, mają minusa w postaci mikrofonu ale poprostu na jakie się trafi. W niektórych robi się sprzężenie. Ja dokupilem mikrofon Zalmana odpinany i jest spoko.

Z plusów, dało się zauważyć jak gram. Moja gra dość mocno opiera się na dźwięku stąd częste pytanie: "skąd wiedziałeś ze tam jestem??" Ja porostu słyszałem.

Z odpowiednim ustawieniem w Windowsie i w bfie słychać wszytko :) żeby nie mikrofon byłyby idealne :)
"...Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją..." - George Smith Patton Junior
Obrazek

Po wyciągnięciu zawleczki granat przestaje być Twoim przyjacielem :-)
ig0r_vonfluflu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 794
Rejestracja: 06 kwie 2015, 20:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: ig0r_vonfluflu »

Ja używam A4tech Bloody g501 http://procpu.pl/p/1711/18891/a4tech-bloody-g501-7-1-gaming-headset-sluchawki-gaming-strefa-gracza.html. Słuchawki sprawują się rewelacyjnie. W mikserze można podnieść tony kroków, przeładowania, strzałów, więc mam podobnie jak cheater Spirsu, wiedziałem, że tam jesteś bo było Cię słychać ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
TeGies
Articles: 0
Reactions:
Posty: 871
Rejestracja: 31 mar 2015, 12:26
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: TeGies »

Spirsu, a możesz opisać jakie ustawienia zmieniałeś?
˙zsıʍoɯ ɯʎzɔ o 'ɐıɔǝɾod zsɐɯ ǝıu ıʞodop 'ǝʇsoɹd ʇsǝɾ oʞʇsʎzsʍ
Awatar użytkownika
Spirsu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 237
Rejestracja: 03 kwie 2015, 1:32

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: Spirsu »

A wiec tak :) W windowsie, dokladniej panel sterowania :)
W dzwiekach zaznaczasz urządzenie domyślne (step1.), następnie klikasz właściwości (step2.), w oknie które sie otwiera wybieramy zaawansowane i wybieramy 24-bit 48000hz (jakość studyjna) (step3.)
Dalej zastosuj i wtedy ustawienia w grze :)
Słuchawki + stereo :)
http://zapodaj.net/24b3669d423e5.jpg.html
"...Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją..." - George Smith Patton Junior
Obrazek

Po wyciągnięciu zawleczki granat przestaje być Twoim przyjacielem :-)
Awatar użytkownika
TeGies
Articles: 0
Reactions:
Posty: 871
Rejestracja: 31 mar 2015, 12:26
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: TeGies »

Przyjechały i jestem zajebiście zadowolony.
http://www.agito.pl/sluchawki-creative- ... t=11440982
˙zsıʍoɯ ɯʎzɔ o 'ɐıɔǝɾod zsɐɯ ǝıu ıʞodop 'ǝʇsoɹd ʇsǝɾ oʞʇsʎzsʍ
Awatar użytkownika
wolcin
Articles: 0
Reactions:
Posty: 343
Rejestracja: 04 kwie 2015, 20:46
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Jakie słuchawki?

Post autor: wolcin »

ego78th pisze:Ja używam od niedawna tych.

Lekkie jak piórko. Ostatnio grałem ponad 3 godziny i przez ten czas nic nie uwierało. Jakość dźwięku bardzo przyjemna. Fajny balans pomiędzy basem a wysokimi tonami. Odczepiany mikrofon więc można spokojnie używać tylko do muzyki czy filmów nie martwiąc się, że coś sterczy z boku. Mikrofon zgina się w 3 miejscach więc można gibać go na wiele stron. Z pierdół - bardzo przyjemny zielony kabelek i wstawki tu i ówdzie nadające słuchawkom przyjemnego charakteru. Wada - nie ma opcji zmieniania głośności na kablu. Na zachętę - rynkowa cena pomiędzy 500 a 800 zł. Jak wytrzymasz do pierwszego tygodnia lipca to Ci takie przywiozę za ok. 260 zł. Nówki które zostały fabrycznie naprawione. Ja mam takie i nie ma żadnych problemów.

http://www.ebay.co.uk/itm/Razer-BlackSh ... 4ae3f925e3



Jakim cudem na eBayu 65 euro , na allegro brak :)) , a na ceneo 450zł ?
Obrazek
ODPOWIEDZ