Polska Liga Battlefield - PLB

Moderator: Sztab

Awatar użytkownika
Your3vilTwin
Articles: 0
Reactions:
Posty: 827
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:49
Lokalizacja: krzesło

Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Your3vilTwin »

Jakiś czas temu na czacie ktoś rzucił hasło, czy może byśmy nie zagrali w PLB.
Już nie pamiętam kto wyskoczył z takim pomysłem dlatego nie będziemy banować ;).

Postanowiłem założyć ten temat i skopiować część wpisów z Battleloga jako przestrogę przed podobnymi zapędami.
Posty doskonale obrazują moje odczucia w stosunku do tego ligopodobnego tworu. Bagno i 3 wodorostów i 2 metry mułu.

OSZUSTWO I „KOLESIOSTWO” w POLSKIEJ LIDZE BATTLEFIELD (PLB wspierane jest przez E.A. POLSKA) Cz.1


Witam.
W poście pragnę przybliżyć czytelnikom sytuację bezpodstawnego wykluczenia naszego plutonu „GROM – Czarna Kompania” (założonego 2015-08-18), z organizowanego przez Polską Ligę Battlefield turnieju WinterCup, do którego przystąpić może każdy Polski pluton. Przedstawiam tutaj sytuację i pokazuję skalę oszustw, „kolesiostwa” i zadowolenia z bezkarności części założycieli i administratorów PLB. Dotyczy to każdego, kto współpracował lub bawił się kiedykolwiek z PLB, w dodatku ma zamiar robić to dalej, ponieważ opisana sytuacja może spotkać każdego z was. Zapraszam do lektury.

Na wstępie pragnę podziękować osobą, które wstawiły się za naszym plutonem i zwróciły uwagę, że zachowanie administracji/założycieli PLB jest niegodziwe i sprzeczne z regulaminem, w dodatku decyzja została podjęta nad wyraz szybko, rygorystycznie i bez wcześniejszej rozmowy z kimkolwiek z plutonu. Od razu zaznaczę, że nie pomoże tutaj wasze wstawiennictwo, ponieważ to wszystko to jeden WIELKI PRZEKRĘT I OSZUSTWO, a PLB nie powinno mieć prawa noszenia nazwy POLSKA LIGA BATTELFIELD, ponieważ szkaluje wizerunek polskich graczy. Cała sytuacja nakręcona jest przez Jokerkę, a kolesie założyciele jej wtórują pomimo moich wyjaśnień i prób załagodzenia sporu. Nie jest prawdą nic, co w swoim poście napisał palpoland, jest to stek bzdur i kłamstw, więc bez ogródek można go nazwać plugawym kłamcą (zaznaczając, że jest głównym założycielem PLB).

Nie będę zasypywał tutaj nikogo historią plutonu, jednak że warto wiedzieć dla osób niewtajemniczonych że wyżej wymieniona Jokerka, która jest inspiratorką całego zajścia, sama wielokrotnie ogłaszała się wrogiem naszego plutonu, a także wielokrotnie działała na szkodę naszych graczy, tak więc od razu poprosiłem o wyłączenie jej z jakichkolwiek postępowań w sprawie naszego plutonu, jednak zarząd PLB uznał to za zbędne, co STANOWCZO pokazuje STRONNICZOŚĆ ZAŁOŻYCIELI I KOLESIOSTWO. Podczas przekazania nam informacji o wykluczeniu z zawodów, Jokerka śmiał się wręcz nam w twarz, co jest mało profesjonalne. Wiele plutonów z którymi znamy się od lat potwierdzi bez problemu, że Jokerka jest z nami skłócona i że NIGDY wobec nas nie jest bezstronna, więc nie jest niczyj wymysł. Oczywiście zarząd PLB doskonale o tym wie. (Nie jest to jednak temat na tą stronę, więc piszę to tylko w woli poinformowania, dla jasności całej sprawy)

Zaczynając od zarzutu o potencjalnym oszustwie, jednego z moich graczy, wyjaśniam na wstępie, że ten gracz był w naszym plutonie TYDZIEŃ czasu. Jest to gracz nowy, którego u nas nawet nikt dobrze nie zna, pojawił się nagle tydzień wcześniej i zapytał czy może się z nami wspólnie bawić grając w BF4, bo przeczytał o naszej rekrutacji na stronie internatowej. Został więc przyjęty na OKRES PRÓBY, natomiast już po paru dniach przypadkiem znaleźli się tacy gracze, którzy zarzucili mu oszustwo, udokumentowali to i przekazali sprawę Jokerce, która W TRYBIE EKSPRESOWYM podjęła decyzję o usunięciu nas z rozgrywek. Zarzuca mi się nie usunięcie gracza z plutonu, po tym jak na ścianie publicznej jacyś nieznani mi użytkownicy 3 DNI WCZEŚNIEJ zamieścili post o niesportowym zachowaniu mojego zawodnika, który notabene nie był nawet przewidywany do wystąpienia na tym turnieju. W dodatku zamieszczonego DOPIERO OD 3 DNI postu na ścianie plutonu nie zauważyłem, ponieważ oprócz gry komputerowej mam prywatne życie i nie sprawdzam co godzinę wpisów na ścianie, co chyba wszyscy rozumieją? Po powzięciu informacji o wcześniejszym jego oszustwie, gracza natychmiast usunąłem z plutonu, jednak EKSPRESOWA decyzja wykluczająca nas zapadła i co więcej założyciele stwierdzili ŻE NIE MA JUŻ OD NIEJ ODWOŁANIA, co prawda nawet od KAŻDEGO WYROKU SĄDU w krajach cywilizowanych przysługuje termin odwołania minimum 7 dni, jednak PLB uważa się za coś lepszego i nadrzędnego, a decyzje są zawsze prawidłowe jak w przypadku PAPIEŻA LUB CESARZA. (Samo pojawienie się gracza u nas tydzień szybciej, a później szybkie zidentyfikowanie go, oraz usunięcie nas z rozgrywek, każdy rozsądnie myślący nazwał by PODŁOŻENIEM ŚWINI, jednak tego nie jestem w stanie udowodnić, tak że owego argumentu nie podnoszę w sprawie.)

Kolejnym zarzutem jest obraza i wyzwiska pod adresem Jokerki, która przyszła nas poinformować o usunięciu z turnieju, a także „zbanowanie” i wyrzucenie z ts. ( PRZYPADEK, że akurat osoba najbardziej z nami skłócona przyszła do nas, pomimo tego, że nie rozmawiam z nią od około ponad roku ze względu na nieprzyjemną sytuację i chęć zażegnania sporu.) Pomijam już fakt, że sytuacja była również dobrze przemyślana, ponieważ Jokerka, przyszła i siedziała w poczekalni, licząc na to, że od razu ją wyrzucę, jednak się pomyliła, ponieważ ja tak nie postępuję nawet z wrogiem, ponieważ szacunek należy okazać każdemu. (Chociaż gdyby do was przyszła na TS osoba najbardziej skłócona, która wielokrotnie oficjalnie wam szkodziła, to pewnie nie jeden z was „zbanował” by już na wejściu, bo to NORMALNA sytuacja, jednak ja tego nie zrobiłem.) Zaprosiłem ją do rozmowy, oczywiście nie sam, bo znam jej sposoby działania, podłość i chęć jakiejś chorej zemsty której nie potrafię zrozumieć, więc poprosiłem naszego drugiego założyciela, aby mi towarzyszył. Jokerka oznajmiła nam, że jesteśmy wyrzuceni z turnieju, ponieważ ZŁAMALIŚMY REGULAMIN, na co odpowiedziałem, że jej pluton również w pewnych kwestiach łamie regulamin, po wymianie informacji zapytałem czy ma nam jeszcze coś do oznajmienia, kiedy stwierdziła że nie, GRZECZNIE POPROSIŁEM O WYJŚCIE Z TEAM SPEAKA, PONIEWAŻ ABSOLUTNIE po za sprawami ligi nie mam przyjemności z nią rozmawiać. Jokerka SAMA opuściła TeamSpeaka, obyło się bez ani jednego wyzwiska, opinii, czy obrazy w stosunku do jej osoby, oczywiście mam świadka całej rozmowy. Nie jestem aż tak głupi, w dobie dzisiejszej technologii, aby kogokolwiek obrażać, co można w łatwy sposób zarejestrować, lub wyrzucać z ts co można udokumentować Screanem i co Jokerka zrobiła by natychmiast. Mimo wszystko Jokerka zgłosiła, że ją zwyzywaliśmy i „zbanowaliśmy”, czego nawet nie skomentuję.
Założycieli PLB te argumenty jednak nie przekonują, twierdzą mimo posiadanej wiedzy o naszych wcześniejszych sporach, że CAŁKOWITY mandat zaufania przyznają Jokerce i to co powiedziała jest PRAWDĄ (CHYBA OBJAWIONĄ), natomiast ja i mój świadek DLA ZARZĄDU PLB nie mamy ZA GROSZ WIARYGODNOŚCI, chociaż nigdy wcześniej nawet nie mieliśmy z założycielami PLB żadnego kontaktu (ale uważają nas za kłamców i chamów wyzywających innych graczy, do czego nie mają podstaw). Oczywiście zwróciłem się z prośbą o przedstawienia jakiegokolwiek dowodu popierającego tezę o złym potraktowaniu Jokerki, która PODAJE SIĘ za członka PLB, chociaż jak wejdziecie na PLUTON PLB, to nie ma jej nawet w jego składzie... Nie mówiąc już o wyższej pozycji. Jak się można domyślić takich dowód nie ma, ponieważ to OSZCZERSTWO I KŁAMSTWO. Po raz kolejny wychodzi na jaw KOLESIOSTWO I STRONNICZOŚĆ członków zarządu PLB.

Zainteresowanych proszę o otworzenie następnego POSTU, ponieważ BATTLELOG ma ograniczenia znaków. Post jest zatytułowany tak samo, tylko oznaczony CZĘŚĆ 2.


OSZUSTWO I „KOLESIOSTWO” w POLSKIEJ LIDZE BATTLEFIELD (PLB wspierane jest przez E.A. POLSKA) Cz.2

Ciąg dalszy postu: „OSZUSTWO I „KOLESIOSTWO” w POLSKIEJ LIDZE BATTLEFIELD (PLB wspierane jest przez E.A. POLSKA) Część.1”

W woli ścisłości, co do "złamania zasad regulaminu" turnieju WINTERCUP, jest to kolejne OSZCZERSTWO i OSZUSTWO, ze strony założycieli PLB, ponieważ mój pluton nie złamał ani jednej zasady. W regulaminie jasno jest napisane cytuję: "Każda osoba, która zdaniem administracji ligi jest sprawdzona pod kątem używania "wspomagaczy" [czyt: macro,aimbot,wh itp.] i zostało jej to udowodnione jest automatycznie wyrzucany z turnieju." koniec cytatu. Tak więc dana OSOBA jest automatycznie usunięta z TURNIEJU! Nie ma tu ani słowa o plutonach, czy nawet o unieważnieniu spotkania! Cytuję dalej: "Każda z osób dołączających do turnieju będzie sprawdzana czy nie posiada wcześniej wspomnianych "cheatów", przez 2 administratorów ligi w konsultacji z graczem ESL pod kątem gry w piechocie (Bidek) oraz z graczem BCL pod kątem gry w pojazdach (Clobek)." koniec cytatu. Ten gracz nie dołączał do turnieju, ponieważ nie był przewidziany w rozgrywkach, w dodatku był u nas TYDZIEŃ! Tak więc nie ma mowy o jakimkolwiek łamaniu REGULAMINU z naszej strony.
Jeżeli idzie o zarzut NIEUSUNIĘCIA gracza z plutonu, jest to również nieprawda, ponieważ po informacji o jego oszustwie, które DO MNIE dotarły i przeczytaniu postu, zrobiłem to natychmiast, o czym niezwłocznie poinformowałem założycieli PLB i organizatorów TURNIEJU. Chyba każdy jest w stanie zrozumieć, że nie siedzę przy komputerze 24 godziny na dobę i co godzinę nie sprawdzam ściany plutonu...

Udałem się oczywiście z całą sprawą w woli wyjaśnienia do dwóch założycieli PLB, o nickach paloland i pegaz_CNP, jedną rozmowę mam udokumentowaną po przez screany rozmowy na battlelgou, drugą rozmowę przy świadkach mam zarejestrowaną w wersji audio. Jeden i drugi założyciel wykazali się całkowitą ignorancją i brakiem profesjonalizmu. Jeden z nich stwierdził nawet, że nie będzie ze mną rozmawiał, ponieważ opieram się o zasady prawnicze i wyśmiał całą moją wypowiedź "emotkami" co mam oczywiście udokumentowane. Drugi zaś po przedstawieniu dowodów i przyparciu go do muru przy świadkach zamilkł na około minutę całkowicie, po czym stwierdził, że decyzja jest nie do odwrócenia, przypominam tylko że wszystkie sytuację miały miejsce JESZCZE PRZED ZAKOŃCZENIEM WPISÓW DO TURNIEJU, co również jestem w stanie udowodnić. W dodatku jeszcze palpoland zamieszcza na forum GROŹBY, cytuję: "UPRZEDZAM – Jakiekolwiek drążenie w tej sprawie przez ukaranych , nachodzenie liderów plutonów , podjudzanie i dalsze „nietaktowne” zachowanie będzie skutkowało wykluczeniem plutonu GROM w przyszłych jakichkolwiek rozgrywkach , konkursach itp.." wygląda to jak nazistowski bądź faszystowski zakaz rozmawiania o owej sprawie i pozbawienie mnie praw do kontynuowania poprawy tej sytuacji. Do informacji palpolanda, zakazy możesz stosować ewentualnie do swojej mamy, która jak mniemam po Twoim zachowaniu, była zbyt "zajęta" aby należycie Cię wychować.

Podsumowując całą sytuację. Chyba każdy jasno myślący człowiek, widzi tutaj ze strony PLB OSZUSTWO, KOLESIOSTWO, MATACTWO etc... Sprawa będzie poruszona w różnych kręgach. Po długich rozmowach z E.A. Polska udało mi się uzyskać obietnicę pomocy od producenta, który obiecał wszczęcie "dochodzenia" w tej sprawie i jeżeli zarzuty się potwierdzą, a moje stanowisko będę w stanie udokumentować (co nie sprawi mi żadnej trudności) będzie możliwe zerwanie współpracy z PLB przez E.A. Polska, a także zakończenie sponsorowania ich działalności i zakazanie im używania logo E.A., które mają na głównej stronie. Sprawą zainteresowała się też jedna prasa gamingowa, która obiecała pomoc w nagłośnieniu sprawy, oraz dość znany youtuber, na chwilę obecną są to obietnice pomocy, ale mam nadzieje, że zamiennią się one w czyny.

Sprawa jest istotna, ponieważ nie chodzi tu już o nasz pluton, o chłopaków, którzy poświecili u nas czas na treningi i na przygotowania, o to że nie mogą zagrać i pobawić się razem z innymi, przez ZŁOŚĆ i ZAWIŚĆ jednej z "administratorek" PLB, czy KOLESIOSTWO I OSZUSTWO założycieli PLB. Chodzi o to, że pokazują wszystkim, mimo reakcji ludzi, plutonów, mimo tego że łamią SWÓJ WŁASNY REGULAMIN, że mogą zrobić z każdym innym to samo, w dowolnej chwili i z dowolnego powodu, bez poniesienia konsekwencji. Jeżeli w pewnym momencie, ktoś z waszych graczy, lub plutonów nie spodoba się jednemu z założycieli, pluton zostanie przykładowo również wyrzucony i skreślony z dalszej zabawy, ponieważ tak POSTANOWIŁA DYKTATORSKA WŁADZA PLB, nie licząc się z nikim i z niczym, NAWET Z WŁASNYM REGULAMINEM!

Z tego miejsca wnoszę o pomoc w walce z niesprawiedliwością i „kolesiostwem”, bo tylko w innych graczach i plutonach jest siła, która może stawić opór tej ignorancji i arogancji ze strony PLB. Dziękuję wszystkim za chociaż by przeczytanie tego długiego postu, ale krócej nie da się tego opisać, jeżeli post zostanie usunięty, będę go wstawiał do skutku, a potem każdy z moich graczy zaloguje się tutaj i wstawi go ponownie, ponieważ PRAWDA powinna ujrzeć światło dzienne, jeszcze raz dziękuje za pomoc i za wstawiennictwo, tylko razem mamy coś do powiedzenia przeciwko "SYSTEMOWI i UKŁADOM PLB". Dziękuję w imieniu własnym oraz w imieniu ponad 40 osobowego plutonu. Oni nie powinni mieć prawa przedstawiania się jak ogólno Polski związek graczy, bo przynoszą nam wstyd. (Zaznaczam, że nie jest winne CAŁE PLB, bo podejrzewam, że nie wszyscy wiedzą o tej sytuacji, ale "ryba psuję się od głowy").

Pozdrawiam HanssKloss_Pl (Pluton "GROM - Czarna Kompania" założony dnia 2015-08-18)


Nie wiem w którym z tematów rozwinie się dyskusja więc linkuję wszystkie gdyby ktoś był zainteresowany:
https://forums.battlefield.com/pl-pl/di ... s-8#latest
https://forums.battlefield.com/pl-pl/di ... z-1#latest
https://forums.battlefield.com/pl-pl/di ... z-2#latest
https://forums.battlefield.com/pl-pl/di ... z-1#latest
https://forums.battlefield.com/pl-pl/di ... z-2#latest
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4110
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska Liga Battlefield - PBL

Post autor: fr1maN666 »

A nie mówiłem żeby się trzymać od tego ścierwa z daleka... :-D Daj link do oryginalnego tematu.

//edit. Dobra znalazłem.
Obrazek
sp0q
Articles: 0
Reactions:
Posty: 3836
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:02
Lokalizacja: Twoja matka

Re: Polska Liga Battlefield - PBL

Post autor: sp0q »

Trzeba zrobić popcorn wieczorem :D
Call me GypsyMalaga. Prepare your anus for boarding.
snufkin90 pisze:spoq.... Ty jesteś jak japońskie pornole...
versedii
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1766
Rejestracja: 31 gru 2015, 23:02
Lokalizacja: w dupie a nie na 1 stronie google

Re: Polska Liga Battlefield - PBL

Post autor: versedii »

e-szproty w bfie. śmierdzi starą, zgniłą rybą, tfu szprotą.
sp0q
Articles: 0
Reactions:
Posty: 3836
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:02
Lokalizacja: Twoja matka

Re: Polska Liga Battlefield - PBL

Post autor: sp0q »

Pacie na to :D

http://polskaligabattlefield.pl/fora/pr ... s-streamu/

edit. a nie, to 2015 - to forum to aktywne w chuj :D
Call me GypsyMalaga. Prepare your anus for boarding.
snufkin90 pisze:spoq.... Ty jesteś jak japońskie pornole...
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4110
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska Liga Battlefield - PBL

Post autor: fr1maN666 »

Temat na oficjalnym forum PLB, będzie ciekawie coś czuje :-D

http://polskaligabattlefield.pl/fora/re ... nie-tylko/
Obrazek
sp0q
Articles: 0
Reactions:
Posty: 3836
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:02
Lokalizacja: Twoja matka

Re: Polska Liga Battlefield - PBL

Post autor: sp0q »

#afera, dzwońcie po Małysza

Obrazek
Call me GypsyMalaga. Prepare your anus for boarding.
snufkin90 pisze:spoq.... Ty jesteś jak japońskie pornole...
sp0q
Articles: 0
Reactions:
Posty: 3836
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:02
Lokalizacja: Twoja matka

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: sp0q »

Temat usunięty.
Call me GypsyMalaga. Prepare your anus for boarding.
snufkin90 pisze:spoq.... Ty jesteś jak japońskie pornole...
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4110
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: fr1maN666 »

Skąd niby ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Your3vilTwin
Articles: 0
Reactions:
Posty: 827
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:49
Lokalizacja: krzesło

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Your3vilTwin »

Z forum PLB
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4110
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: fr1maN666 »

Aa to stamtąd to niech se usuwają, na pohybel im.
Obrazek
Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1480
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Slo1kDz3mu »

Napisałem pod postem Hansa klosssa odpowiedź o treści "Trzeba będzie założyć nową ligę..." i co? Usunięte! Wszystko, włącznie z postami Yetiego i Frimana :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Your3vilTwin
Articles: 0
Reactions:
Posty: 827
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:49
Lokalizacja: krzesło

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Your3vilTwin »

Wykasował wszystkie zdublowane tematy. Przy okazji poleciały nasze posty.
https://forums.battlefield.com/pl-pl/di ... cja#latest

Tutaj zostawił wpisy Hansa.
Jako że Brozwyit jest trochę lepiej zorientowany w tym bagienku to podpytałem go ja wg niego ta sytuacja wygląda. No i mi odpisał że wg jego wiedzy nie powinni wyrzucać z ligi tego plutonu. Ale Hans też ponoć troszeczkę koloryzuje i swoje za uszami ma. Prawda zapewne leży jak zwykle gdzieś po środku.
Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1480
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Slo1kDz3mu »

W ogólnej ocenie PLB i tak nas nie interesuje. Taki twór (nowotwór) w BF4, w którym po pierwszych kilku miesiącach istnienia "kolesiostwo" wyłaziło na wierzch.
W BF4 tylko jeden tryb nosił znamiona e-sportu. Nie pamiętam nazwy, coś z bombą. Generalnie żyło się tylko raz, a rozgrywka podobna była do CS-a. Jakoś nie słyszałem, by ktoś wykorzystał ten potencjał w PLB :P.
Obrazek
sp0q
Articles: 0
Reactions:
Posty: 3836
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:02
Lokalizacja: Twoja matka

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: sp0q »

Masz na myśli "tryb z CSa" - to była oficjalna nazwa.
Call me GypsyMalaga. Prepare your anus for boarding.
snufkin90 pisze:spoq.... Ty jesteś jak japońskie pornole...
Awatar użytkownika
Your3vilTwin
Articles: 0
Reactions:
Posty: 827
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:49
Lokalizacja: krzesło

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Your3vilTwin »

Defuse czy jakoś tak. Zajebisty tryb ale na początku tak niemiłosiernie pobugowany że nie dało się w to praktycznie grać. A gdy już to doprowadzili do stanu jako takiej używalności to nie było już komu w to grać.
Awatar użytkownika
Kuchorz
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1725
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:25
Lokalizacja: TGS-Clan.pl

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Kuchorz »

Your3vilTwin pisze:Defuse czy jakoś tak. Zajebisty tryb ale na początku tak niemiłosiernie pobugowany że nie dało się w to praktycznie grać. A gdy już to doprowadzili do stanu jako takiej używalności to nie było już komu w to grać.


Grałem w to kilka razy na konsoli na pc widziałem kilka serwerów i wszystkie puste. Fajny tryb.


O PLB się nie wypowiadam, bo szkoda na to czasu. Gdyby to było organizowane przez kogoś z zewnątrz a nie przez graczy dla graczy to pewnie byłby porządek a tak......
My mamy swoje własne kółko wzajemnej adoracji i nigdzie nie będzie nam tak dobrze jak tutaj :)
Podróż jest jak gra... Zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z nieoczekiwanej strony...
Awatar użytkownika
Your3vilTwin
Articles: 0
Reactions:
Posty: 827
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:49
Lokalizacja: krzesło

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Your3vilTwin »

PLB
OŚWIADCZENIE
W wyniku błędnych decyzji oraz ustaleń min. dotyczącego obrazy administratora, administracja PLB niesłusznie zdyskwalifikowała pluton GROM z rozgrywek WinterCup.
Decyzja ta była niesłuszna, za co administracja PLB przeprasza członków plutonu Grom. Dzięki wspólnym rozmowom pomiędzy plutonem Grom a Administacją PLB, udało się się osiągnąć porozumienie w tej sprawie, min. przywrócić pluton Grom do rozgrywek WinterCup.
Za całą sytuację przepraszamy, nie tylko pluton Grom, ale i wszystkich biorących udział w naszym turnieju. Takie sytuacje są całkowicie zbędne, dołożymy starań, żeby w przyszłości uniknąć podobnych zdarzeń.Hans
Cała zaistniała sytuacja związana z wykluczeniem naszego plutonu zakończyła się pozytywnie. Po negocjacjach zarządu plutonu GROM, z zarządem plutonu PLB, doszliśmy do porozumienia. Zarząd PLB przyznał, że popełnił błąd i przeprosił za zaistniałą sytuację (między innymi zamieszczając post z przeprosinami), oraz przywrócił nasz pluton do rozgrywek na równych zasadach. Zostało również ustalone, że kwestia złego potraktowania administratorki PLB była wynikiem niezrozumienia się administratorki z zarządem PLB, z czego wyszedł dodatkowy, niepotrzebny konflikt. Tak więc wszystkie związane z tym tematy zamykam. Pragnę również w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli treścią moich postów, ktokolwiek w jakiś sposób poczuł się obrażony lub urażony serdecznie przepraszam, ponieważ nie miałem tego na celu, a jedynie dokładne nakreślenie sytuacji. Do zobaczenia na turnieju.
P.S.
Wyrażam również podziękowania członkowi zarządu PLB o nicku Szatyx, dzięki któremu sytuację udało się rozwiązać.
Awatar użytkownika
Figimli
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1238
Rejestracja: 24 kwie 2015, 18:22
Lokalizacja: polska

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Figimli »

i jakos wyszli z tego ale i tak mega burdel tam maja
Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1480
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: Slo1kDz3mu »

Mówiąc szczerze to bym się wypiął i to właśnie w tym momencie. Przeprosiny były, post poszedł Hans swoje napisał, a na koniec powinien powiedzieć: "Dziękuję pięknie, lecz mimo pozytywnego zakończenia więcej Gromu w PLB nie zobaczycie".
I to by było honorowe.
Obrazek
sp0q
Articles: 0
Reactions:
Posty: 3836
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:02
Lokalizacja: Twoja matka

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: sp0q »

Jedyny pozytyw jest taki, że fr1man nadal ma bana na forum battleloga :D
Call me GypsyMalaga. Prepare your anus for boarding.
snufkin90 pisze:spoq.... Ty jesteś jak japońskie pornole...
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4110
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: fr1maN666 »

Szczerze to pierdole to forum i ich serdecznie. Nawet już mi się nie chce z tym bawić :-) Moderatornia tego forum to jakieś dzieciaki i inne gimbaziarze. Skoro EA zatrudnia takich ludzi do czegoś takiego, mam nadzieję że zdechną jak najszybcieJ...
Obrazek
sp0q
Articles: 0
Reactions:
Posty: 3836
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:02
Lokalizacja: Twoja matka

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: sp0q »

Napisał, po czym wrócił płakać w poduszkę.
Call me GypsyMalaga. Prepare your anus for boarding.
snufkin90 pisze:spoq.... Ty jesteś jak japońskie pornole...
Awatar użytkownika
TeGies
Articles: 0
Reactions:
Posty: 849
Rejestracja: 31 mar 2015, 12:26
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: TeGies »

Jeśli ktoś miał wypracować wyjście z twarzą dla PLB to Szaty.
fr1man ma bana na battlelogu?
BTW. Administracja polskiego battleloga to dobre znajomki naszej starej znajomej!!
˙zsıʍoɯ ɯʎzɔ o 'ɐıɔǝɾod zsɐɯ ǝıu ıʞodop 'ǝʇsoɹd ʇsǝɾ oʞʇsʎzsʍ
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4110
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Polska Liga Battlefield - PLB

Post autor: fr1maN666 »

TeGies pisze:Jeśli ktoś miał wypracować wyjście z twarzą dla PLB to Szaty.
fr1man ma bana na battlelogu?
BTW. Administracja polskiego battleloga to dobre znajomki naszej starej znajomej!!


Mam bana na forum tylko, nie wiem nadal za co, co jest najlepsze. Ban miał być na 24h, takie dostałem info. Ban do dzisiaj nie zdjęty, koleś nie odpisuje na moje wiadomości. Jak będę miał chwilę, to się z EA skontaktuje bezpośrednio.
Obrazek
ODPOWIEDZ