Zasady / Rules

Każdy ban to osobny temat!

Moderator: Sztab

Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1550
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Zasady / Rules

Post autor: Slo1kDz3mu »

Proszę o wpisywanie banów rozdanych na serwerze. Każdy nick gracza to osobny temat!

Zasady banowania:
Bany permanentne na PB GUID dajemy tylko cheaterom, do których jesteśmy pewni, że korzystają z "wspomagaczy" - wpis w dziale jest obowiązkowy!
Bany permanentne na EA GUID dajemy graczom, którym nie możemy udowodnić, że korzystają z "wspomagaczy" - wpis w dziale jest obowiązkowy!
Bany permanentne na NICK dajemy graczom, którzy notorycznie łamią zasady ustanowione na serwerze, dostępne pow wpisaniu komendy !rules w oknie chatu na serwerze - wpis w dziale jest obowiązkowy!
Bany na czas określony na NICK dajemy graczom, którzy okazjonalnie łamią zasady ustanowione na serwerze, a są naszymi częstymi gośćmi - wpis nieobowiązkowy, a wręcz niekonieczny.

Schemat zapisu:

Nick:

Kiedy:

Typ bana:

Opis:

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
[align=center]Poniższe kary nie wymagają wpisów w tym dziale![/align]
System nakładania pozostałych kar:
Emblemat, wulgaryzmy, obrażanie klanowiczów lub innych graczy, baserape, basecamp, glicze, kradzież pojazdów, celowe niszczenie własnych pojazdów w bazie lub poza bazą, rasizm - ostrzeżenie na chacie gry.
Brak poprawy do powyższego - kill.
Dalszy brak poprawy - kick.
Jeżeli po powrocie gracz nie wykazuje poprawy - ban na czas określony nakładany na NICK.

W wypadku, gdy na serwerze znajduje się osoba, której statystyki sugerują używanie "wspomagaczy" (wysokie K/D), co grozi wysypaniem się serwera, oraz dochodzą do tego skargi pozostałych graczy na podejrzanego - kick, ale koniecznie z dopiskiem "cheater?"(ze znakiem zapytania) w polu reason na punkbusterze.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Prowadzenie tego tematu pomoże nam w ewentualnych rozmowach ze zbanowanymi.
Obrazek
Zablokowany