Pokazy lotnicze

Moderator: Sztab

icewalk
Articles: 0
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2015, 20:49
Lokalizacja: Polska

Pokazy lotnicze

Post autor: icewalk »

Cześć TGS'y,

chciałbym was zaprosić na pokazy lotnicze w Polsce i zagranico. Jestem anonimowym (tajasne) członkiem świeżo utworzonego Tiger Demo Team Poland (https://www.facebook.com/F16tigerdemoteampoland) i ten rok pokazowy zaczynamy od Poznania. Poniższą listę będę uaktualniał w miarę możliwości:

28-29.05.2016 - Poznań Aero Festival
08-10.07.2016 - Royal International Air Tattoo, RAF Fairford, Gloucestershire, UK (20km na zachód od Oxford)

Będą jeszcze święta bazowe w Poznaniu i w Łasku (pod Łodzią) na których na pewno zagościmy (wstęp darmowy, ale czasem na listę, wtedy potrzebowałbym danych). Niestety na powyższe dwa festiwale biletów nie ogarnę, ale jakby ktoś się pojawił to chętnie piwerko spiję, oprowadzę, może dam pomacać efa (jak będziecie mieć zadbane dłonie). Na inne pytanie odpowiem na priv :)

Pozdro,
Icewalk
Awatar użytkownika
Chemo
Articles: 0
Reactions:
Posty: 315
Rejestracja: 11 maja 2015, 23:26
Lokalizacja: Kutno

Re: Pokazy lotnicze

Post autor: Chemo »

Ja dobrze ogarniam czy w klanie mamy pilota z przestarzałych F16 hamerykańskich ? W każdym razie szacun. Jaram się jak Prostytutka na 200zł i nawet gałę dorzucę gratis.
Awatar użytkownika
Kuchorz
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1778
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:25
Lokalizacja: TGS-Clan.pl

Re: Pokazy lotnicze

Post autor: Kuchorz »

Chemo pisze:Ja dobrze ogarniam czy w klanie mamy pilota z przestarzałych F16 hamerykańskich ? W każdym razie szacun. Jaram się jak Prostytutka na 200zł i nawet gałę dorzucę gratis.


Na to wygląda... Szacun!!
Podróż jest jak gra... Zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z nieoczekiwanej strony...
Awatar użytkownika
przeno
Articles: 0
Reactions:
Posty: 326
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:41
Lokalizacja: Bytom

Re: Pokazy lotnicze

Post autor: przeno »

Dawajta do Bytomia. Tu można polatać jak ta lala.
Awatar użytkownika
UstroniokPL
Articles: 0
Reactions:
Posty: 321
Rejestracja: 09 kwie 2015, 16:30
Lokalizacja: Ustroń ten w Górach

Re: Pokazy lotnicze

Post autor: UstroniokPL »

a ja zapraszam jak co roku na NATO DAYS do Ostrawy szczegolnie dla chlopakow ze slaska zajefajna impreza i pokazy lotnicze
impreza odbywa sie zawsze we wrzesniu bylem juz 3 razy i jest zajefajnie
Awatar użytkownika
UstroniokPL
Articles: 0
Reactions:
Posty: 321
Rejestracja: 09 kwie 2015, 16:30
Lokalizacja: Ustroń ten w Górach

Re: Pokazy lotnicze

Post autor: UstroniokPL »

w zeszlym roku Polakow rezprezentowali komadosi z lublinca i chyba jakas brygada pancerna z leopardami (dokladnie 1 szt. ale zawze cos) ale niewiem dokladnie skad byli
Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1547
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Re: Pokazy lotnicze

Post autor: Slo1kDz3mu »

[username|#FFFF00|bold|143]icewalk[/username], pogadamy na ts-ie, bo myślę, że w lipcu podjadę na te pokazy i będzie można się spotkać :)
Obrazek
icewalk
Articles: 0
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2015, 20:49
Lokalizacja: Polska

Re: Pokazy lotnicze

Post autor: icewalk »

Tegiesy jestem już w Fairford! Jeżeli planujecie się pojawić - piszcie na +48534020172 (mam nadzieję, że to forum jest prywatne). Do usłyszenia!
ODPOWIEDZ