Ts nie działa mikrofon

Moderator: Sztab

Awatar użytkownika
raiser
Articles: 0
Reactions:
Posty: 304
Rejestracja: 03 kwie 2015, 20:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Ts nie działa mikrofon

Post autor: raiser »

Siema.
Mam problem z mikrofonem na ts3 Uzywam mikro z kamerki internetowej podlaczonej przez usb.
Windows widzi, opcja nasluchuj działa bo mikrofon się pali i nasluchuje.
Włączę ts i nagle dioda power na kamie gaśnie...
W ustawieniach, mam wszystko jak należy. Klikam Test i wyskakuje "Could not open capture device"
Stało się to nagle, nie mam pojęcia dlaczego. Reinstalowalem tsa z 5 razy i nic.
Dodam, że testowałem 2 różne kamerki i obie w systemie działają bez zarzutów. Ktoś z Was Panie i Pany ma jakieś pojęcie w temacie?
Ps mikrofon na jacka nie testowalem ale to odpada bo nie rozwiązuje mojego problemu a jedynie go omija
Hej, ty! Dziwolągu bez brwi. Wpisz to do swojej księgi wrogów. Ninja z Klanu TGS... Ten, który się nie poddaje... Nazywa się Raiser

Historia rasy ludzkiej to historia wojny.
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Ts nie działa mikrofon

Post autor: fr1maN666 »

W ustawieniach TS'a przy przechwytywaniu dźwięku na liście urządzeń nie ma osobno mikro i osobno kamerki ? Żeby poprawnie to działało, teoretycznie tak powinno być i powinieneś wskazać w TS'ie urządzenie jako mikrofon.
Obrazek
Awatar użytkownika
raiser
Articles: 0
Reactions:
Posty: 304
Rejestracja: 03 kwie 2015, 20:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Re: Ts nie działa mikrofon

Post autor: raiser »

Podlacze obie kamery dziś i sprawdzę wszystko jeszcze raz. Powinno mi pokazać 2 urządzenia do wyboru w opcje przechwytywanie...
Hej, ty! Dziwolągu bez brwi. Wpisz to do swojej księgi wrogów. Ninja z Klanu TGS... Ten, który się nie poddaje... Nazywa się Raiser

Historia rasy ludzkiej to historia wojny.
Awatar użytkownika
raiser
Articles: 0
Reactions:
Posty: 304
Rejestracja: 03 kwie 2015, 20:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Re: Ts nie działa mikrofon

Post autor: raiser »

Dobra mam odpowiedź na to i wiele innych... Winna była majowa aktualizacja windy etc... rozwiązanie na filmie :P
Wystarczyło wejść w ustawienia, prywatność, mikrofon, zezwalaj aplikacjom na dostęp włącz. i tyle :D
[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=LI2_Uhg-Zf4[/bbvideo]
Hej, ty! Dziwolągu bez brwi. Wpisz to do swojej księgi wrogów. Ninja z Klanu TGS... Ten, który się nie poddaje... Nazywa się Raiser

Historia rasy ludzkiej to historia wojny.
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Ts nie działa mikrofon

Post autor: fr1maN666 »

Problem rozwiązany. Zamykam.
Obrazek
Zablokowany