imOnHoliday

Moderator: Sztab

imOnHoliday
Articles: 0
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2017, 2:34
Lokalizacja: warszawa

imOnHoliday

Post autor: imOnHoliday »



Nick w grze: imOnHoliday

Wiek: 33

Link do profilu na Battlelogu: http://battlelog.battlefield.com/bf4/so ... 570123/pc/

Dlaczego z nami?: mam dosyc grania w teamach, ktore chaotycznie biegaja po calej mapie liczac na to, ze ustrzela kilku randomowych przeciwnikow. tag waszego klanu kojarze jeszcze chyba z czasow bfbc2, wiec mysle ze to godna zaufania ekipa :)

Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1547
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Re: imOnHoliday

Post autor: Slo1kDz3mu »

Hah, nie wiem, czy dobrze trafiłeś... :P Generalnie celem naszego grania jest relaks w szeroko tego słowa pojętym znaczeniu. No chyba, że zacznie mi odbijać i wtedy wydaje mi się, że KONIECZNIE trzeba wygrać i tylko ja mam rację.... :P
Generalnie historia naszego klanu nie jest aż taka długa jak sugerujesz, aczkolwiek znamy się od wielu lat i w tym czasie przeżyliśmy wiele wspaniałych przygód, zarówno on line jak i w realu.
Aby w pełni zrozumieć nasze podejście do grania i samodzielnie ocenić czy warto - zapraszam na TS-a. Adres tgs-clan.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuchorz
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1781
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:25
Lokalizacja: TGS-Clan.pl

Re: imOnHoliday

Post autor: Kuchorz »

Ja tam w realu nic nie przeżywałem, ale pamiętam pewna historie o wycieczce do Biedronki......... W każdym razie jak wyżej, zapraszamy na TS. Nie wiem tylko czy nick jest poprawny politycznie, ktoś na wiecznym holiday`u może wzbudzać w Klanowiczach niezdrową zazdrość... Niestabilność emocjonalną... Etc... Etc... :P



Jako [TGS] graliśmy jakiś czas temu w BF2BC więc może i ktoś tam się przewinął przed oczami szanownemu koledze. Zresztą od czasu do czasu znajdują się zapaleńcy i moda na ta grę wraca :)
Podróż jest jak gra... Zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z nieoczekiwanej strony...
imOnHoliday
Articles: 0
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2017, 2:34
Lokalizacja: warszawa

Re: imOnHoliday

Post autor: imOnHoliday »

hehe, wlasnie nie bylem pewien czy widywalem TGS czy TSG ;)
tak czy inaczej nie mam cisnienia na granie pro, chodzi tylko o to, zeby wprowadzic jakis element uporzadkowania rozgrywki ;)
jak tylko wroce do zdrowia, to wpadam na ts'a. pozdr.
Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1547
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Re: imOnHoliday

Post autor: Slo1kDz3mu »

Zdrowiej zdrowiej, bo jak już wbijesz do nas, to będzie tylko gorzej :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuchorz
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1781
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:25
Lokalizacja: TGS-Clan.pl

Re: imOnHoliday

Post autor: Kuchorz »

Są rzeczy ważna i ważniejsze. Zdrowie jest z tych najważniejszych ;) Szybkiego powrotu do formy i zapraszamy!
Podróż jest jak gra... Zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z nieoczekiwanej strony...
ODPOWIEDZ