Far Cray 5

Moderator: Sztab

Awatar użytkownika
Bladz
Articles: 0
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 16 lip 2017, 11:27
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Far Cray 5

Post autor: Bladz »

Dobra wiem , że łamię swoje własne zasady . Od razu uprzedzam - NIE OCENIAM _ DOBRA ZŁA - co widziałem piszę .Kupię ja se giere - od 180 zł w górę. Pierwsze wrażenia po 5h gry . Grafika na mym gracie - i5 7600K @ 3.80 GHz , GF GTX 1070 , 16 RAM , win 10 - śmiga bez czkawki (a jest na czym oko zawiesić ) . Fabuła spójna , misji pobocznych dużo . Tryb wieloosobowy odpala się po oczyszczeniu "wyspy" . Grałem chwilkę z Przemkiem Kowalskim i : mapa (oprócz wyspy) nie jest łączona z single , więc jeśli sami pohasaliście chwilę i odkryliście świata to zapomnijcie że te same tereny "odkryte " będą i w trybie multi . Wrogowie zachowują sie "poprawnie" (ludzie korzystają z osłon , potrafią flankować ) i na poziomie trudności normalny potrafią dać w kość .
A teraz strawa dla malkontentów : plecak - jaki plecak toż to może kieszenie są , zamienić broń (nie chcący)z leżącą na glebie mnogość razy , tyle pkt tak na dzień dobry po kilku kilach toż to szaleństwo , miotach ognia ? - eee to zapalniczka ledwie z takim zasięgiem , po jaką cholerę mi moździerz .
Więcej grzechów nie pamiętam , choć i za nie jakoś żalu nie czuję .
versedii
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1774
Rejestracja: 31 gru 2015, 23:02
Lokalizacja: w dupie a nie na 1 stronie google

Re: Far Cray 5

Post autor: versedii »

Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi że AI zachowuje się poprawnie.

Wszędzie w necie ludzie wspominają, że albo są terminatory albo kompletne kretyny.


E: A zapomniałem dodać co wspomniał pewien game dev na Twitterze

Trying to play Far Cry 5 but it's really unbalanced. Most enemies will 2-shot you. You get money from hunting, but there are near to zero animals around. Oh, and it has an anti cheat module, so no godmode in single player for you. Hmmm.... I wonder why is all that.
Obrazek
versedii
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1774
Rejestracja: 31 gru 2015, 23:02
Lokalizacja: w dupie a nie na 1 stronie google

Re: Far Cray 5

Post autor: versedii »

Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Far Cray 5

Post autor: fr1maN666 »

versedii pisze:https://giant.gfycat.com/UnlinedCleverGrackle.webm


Ja pierdole :-D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PL-Kovalsky
Articles: 0
Reactions:
Posty: 350
Rejestracja: 05 gru 2016, 14:40
Lokalizacja: Chernobyl

Re: Far Cray 5

Post autor: PL-Kovalsky »

Może i macie rację, może i nie :P Mi tam fajnie się rozpierdala z Bladźmierzem kolejne misyjki :P Śmiesznie zabawnie, nie nudno, AI różne raz skurwiele nie do ogarnięcia czasami łach w chuj jak heda dostają zza krzaczka :P Najlepiej jak się biegnie na nich i z buta albo bejsbolka w czape daje to mają nieogar 1000 + :P Na obecną chwilę w Koopie :P Fajna zabawa :) Ja tam wszystkie Far Kraje przeszedłwszy nie powiem adin wersja najlepsza :) No ale panocki graficzka pikna, grywalność 1-10 daje dobre 7 :P Jest zacnie :P Nie żałuje zakupu. I tyle w temacie.

Aha no i komu w drogę temu 5zł...
versedii
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1774
Rejestracja: 31 gru 2015, 23:02
Lokalizacja: w dupie a nie na 1 stronie google

Re: Far Cray 5

Post autor: versedii »

Awatar użytkownika
Bladz
Articles: 0
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 16 lip 2017, 11:27
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: Far Cray 5

Post autor: Bladz »

42 h gry czas na refleksyje .
Poprawne zachowanie Al- bzdura ? :
1. 2 x Al ostrzelany jeden - drugi albo się chowa i wypatruje wroga albo jak Cie widzi strzela i używa osłon .
2. Snajperzy nie zapieprzają na rzeź tylko wala z daleka .
3 . Zaatakowana grupa otwiera ogień i wzywa posiłki .
4. Zwierzęta puki mają przewagę atakują , gdy ją stracą kombinują jak spierdolić .
5. Otumanieni przeciwnicy zapieprzają na ciebie jak Rambo ( Tadziu jak sie napierdolisz to też ponoć Rambo z Ciebie wychodzi)
6. Al w pobliżu ciężkiego sprzętu używa go ( rkamy , moździerze itp ).
Grafika - nadal twierdze że zajebista , choć potrafi przyciąć .
" Spluwy do wynajęcia " ( gra solo) - 2 rodzaje - przypadkowo spotkani i specjalni .
Co mnie WKURWIA ? :
- broń w grze zróżnicowanie cieno ,
- znajdźki to bzdura dość często zdawać by się mogło dodane na siłę
- fabuła zależna od reputacji , a nie od faktycznych działań w grze
- gra w kooperacji zajebista zabawa , ale słabo dopracowana pod kątem technicznym
- craft - jaki kurwa craft ?
Zabawa fajna choć ta fabuła i bez sensowne znajdźki psują nastrój . Na tę chwile oceniłbym F5 na 6/10 , kasowo max 100 zł za podstawkę .
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Far Cray 5

Post autor: fr1maN666 »

[bbvideo=640,360]https://www.youtube.com/watch?v=FCeEvQ68jY8[/bbvideo]
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuchorz
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1778
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:25
Lokalizacja: TGS-Clan.pl

Re: Far Cray 5

Post autor: Kuchorz »

Ja pier... Kiedyś im się chciało a dziś myślą, że jak walną "ładniejsze" tekstury to załatwi sprawę. Ubi to jednak chujowa firma. Nie kupię.
Podróż jest jak gra... Zawsze towarzyszy jej korzyść albo strata, i to zwykle z nieoczekiwanej strony...
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Far Cray 5

Post autor: fr1maN666 »

Śmięszne! :-)

[bbvideo=640,360]https://youtu.be/CgQDcDwrZFo[/bbvideo]
Obrazek
ODPOWIEDZ